خرید عمده دستمال نظافت رولی
4/5 - (5 امتیاز)

پارچه ها و دستمال های تولید شده از جنس تنظیف دارای خصوصیت ها و ویژگی هایی هستند که سبب کاربرد فراوان آنها در محیط های مختلف شده است. در تجارت تنظیف شما می توانید انواع پارچه های با کیفیت را به صورت عمده خریداری کنید. دستمال نظافت رولی, دستمال نظافت کتابی و … از انواع عناوینی هستند که با توجه به نوع عرضه این پارچه ها در تجارت تنظیف موجود می باشند.

آشنایی با دستمال نظافت رولی

دستمال نظافت رولی

پارچه های تنظیف دارای قدرت جذب بالایی هستند و به همین دلیل بسیار مناسب استفاده برای نظافت می باشند. البته استفاده از این دستمال ها به منازل و آشپزخانه ها محدود نمی شود. بلکه کارخانه های مختلف به صورت عمده دستمال نظافت رولی یا کتابی را تهیه می کنند و برای نظافت دستگاه ها و … از آنها استفاده می کنند.

پارچه های پر کاربرد تنظیف برای اینکه به صورت عمده به دست مشتری برسند به دو صورت بسته بندی می شوند.

  1. دستمال نظافت رولی
  2. دستمال نظافت کتابی

دلیل این دو نوع بسته بندی فقط راحتی در حمل و نقل و در نهایت استفاده از آنهاست. معمولا پارچه های تنظیفی که درشت بافت هستند را نمیتوان به راحتی رول کرد هب همین دلیل به صورت کتابی ارائه می دهند.

کاربردهای دستمال های پنبه ای

در کمد لباس هر فردی حتما یک لباس پنبه ای وجود دارد و از آنجایی که پنبه پایه و اساس تولید بسیاری از انواع پارچه ها می باشد می توان گفت که پنبه یکی از منسوجات پایه صنعت پارچه و پوشاک است.

پنبه الیافی طبیعی است که از گیاه پنبه گرفته می شود و قدمت استفاده از آن بسیار طولانی است.

پنبه پس از برداشت از زمین و انجام فرآیندهای تمیزکاری به نخ یا رشته های بلند تبدیل یا اصطلاحا ریسیده می شود. سپس از آن برای تولید منسوجات دیگر استفاده می شود.

چرا از پنبه برای تولید منسوجات استفاده می شود؟

پنبه ویژگی ها و خواص زیادی دارد. برخی از این خواص را در ادامه ملاحظه می کنید.

  • نرمی: پنبه گیاهی کرکی و نرم است در نتیجه پارچه پنبه ای نیز همان احساس نرمی را در خود حفظ می کند.
  • دوام بالا: ساختار سلولی گیاه پنبه بسیار قوی است. به همین دلیل پارچه پنبه ای محکم بوده و در برابر پوشیدن و پارگی مقاوم می باشد.
  • قابلیت جذب: پارچه پنبه ای بسیار جاذب است، زیرا فواصل زیادی بین الیاف آن وجود دارد.
  • حفظ رنگ: پنبه به دلیل ماهیت جاذب خود به راحتی رنگ گرفته و رنگ را در خود حفظ می کند؛ لذا می توان پارچه های پنبه ای را به رنگ های مختلف و متنوع، رنگ کرد.
  • قابلیت تنفس بالا: از آنجاییکه پنبه ساختاری لیفی شکل دارد؛ لذا قابلیت تنفس آن نسبت به الیاف مصنوعی بیشتر است.
  • فاقد الکتریسیته ساکن: پنبه جریان الکتریسیته را هدایت نمی کند؛ در نتیجه پارچه پنبه ای فاقد الکتریسیته ساکن است.

موارد استفاده از دستمال نظافت رولی

در حالت کلی دستمال های تنظیف از لحاظ کاربرد دو نوع هستند.

  1. دسته ای از پارچه های تنظیف هستند که این نوع پارچه از دو بخش نرم و زبر تشکیل شده است. معمولا از آنها برای آلودگی هایی که بر روی سطح ماندگار شده است استفاده می شود.
  2. نوع دیگر آنها هم برای تمیز کردن و از بین بردن لکه های چربی و شیشه هایی که چرب هستند و همچنین برای تمیز کردن شیشه های عینک هم بسیار کاربرد دارند.

انواع پارچه تنظیف در شرکت های صنعتی، صنایع فلزی، صنایع پتروشیمی، عمومی، خانگی، رستورانها، کارواشها و…مورد استفاده قرار میگیرد و یکی از مهمترین کالاهای مصرفی تمامی کارخانه ها به حساب می آید.

دستمال نظافت رولی رنگی

دستمال تنظیف رنگی

تا همین چند سال پیش دستمال های تنظیف فقط به رنگ سفید یا شیری تولید می شدند چون این رنگ ها نمادی برای تمیزی و پاکی بودند و آلودگی را خیلی سریع نشان می دادند که از لحاظ بهداشتی نیز نکته مهم است.

اما با گسترش استفاده از این دستمال ها تولید کننده ها تصمیم گرفتند که به تولید رنگ های مختلف نیز اقدام کنند تا هم تنوعی در این عرصه باشد و هم بتوان با توجه به رنگ موجود نوع کاربری آن را تشخیص داد.

به همین دلیل دستمال های نظافت رولی رنگی تولید و عرضه شدند. که اتفاقا استقبال خوبی نیز از آنها صورت گرفت.

قیمت عمده دستمال نظافت رولی

تجارت تنظیف در زمینه فروش عمده انواع دستمال تنظیف فعالیت می کند. پارچه های تنظیف با رنگها و قیمت های متفاوت و مختلف در تجارت تنظیف موجود می باشد و به فروش می رسد.

در حال حاضر چون قیمت ها ثبات چندانی ندارد و به صورت روزانه تغییر می کند می توانید برای اطلاع از قیمت ها با کارشناسان ما تماس گرفته و اطلاعات مورد نیاز خود را به دست آورید.

سوال های متداول

مهم ترین ویژگی های دستمال نظافت؟

یک دستمال نظافت ایده آل باید دارای ویژگی هایی مانند مقاومت بالا، قدرت آبگیری خوب، عدم پرزدهی و عدم نیاز به شستشو با مواد شوینده باشد.

دستمال نظافت نانو یا میکروفایبر، کدام یک بهتر است؟

هر دو تکنولوژی برای تولید دستمال های نظافت، بسیار مورد استقبال مصرف کنندگان قرار گرفته اند. اما باید آنها را با توجه به نوع کاری که قرار است انجام دهند انتخاب کرد.

چرا تجارت تنظیف را انتخاب کنیم؟

ما در شرکت تجارت تنظیف با هدف تولید و تهیه کالای مورد نیاز شرکتها در زمینه پوشاک و منسوجات با کیفیت به منظور بهبود سطح کیفی البسه کارکنان شرکت ها و بیمارستان ها فعالیت خود را آغاز کردیم. سپس با شیوع بیماری کرونا وارد حوزه تولید ماسک و … شدیم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

09122019137

بستن
مقایسه
سوالی دارید؟